ήχοι της βυζαντινής μουσικής

yorgakis

Νέο μέλος
Σε αυτό το φόρουμ είναι οι μόνοι άνθρωποι που αγαπούν τη μουσική Βυζαντινή! Έχω ένα αίτημα, είμαι από τη Ρουμανία! Και αγαπώ τη βυζαντινή μουσική!
Παρακαλώ να με βοηθήσει με τις φωνές της εκκλησίας!
Έμαθα ένα βυζαντινή μουσική, αλλά δεν ξέρω σκάλες φωνές μετά την βυζαντινή κλίμακα. Ξέρω πώς να παίξει το πιάνο!
Παρακαλώ βοηθήστε με! Αν έχετε το έγγραφο και mp3 ...

Παρακαλώ να μου στείλετε μέσω ταχυδρομείου (geonektarios@yahoo.com) ή το φόρουμ!

Στη Ρουμανία, βυζαντινή μουσική δεν έχει αναπτυχθεί όπως στην Ελλάδα! Στη Ρουμανία δεν υπάρχουν πολλά βιβλία που βυζαντινής μουσικής στην Ελλάδα! Δεν υπάρχουν εγγραφές της μάθησης!
Έτσι, ζήτησα τη βοήθειά σας!

Παρακαλώ, να με βοηθήσει!
 

karandreas lazaros

Π. Λάζαρος καρανδρέας
Σε αυτό το φόρουμ είναι οι μόνοι άνθρωποι που αγαπούν τη μουσική Βυζαντινή! Έχω ένα αίτημα, είμαι από τη Ρουμανία! Και αγαπώ τη βυζαντινή μουσική!
Παρακαλώ να με βοηθήσει με τις φωνές της εκκλησίας!
Έμαθα ένα βυζαντινή μουσική, αλλά δεν ξέρω σκάλες φωνές μετά την βυζαντινή κλίμακα. Ξέρω πώς να παίξει το πιάνο!
Παρακαλώ βοηθήστε με! Αν έχετε το έγγραφο και mp3 ...

Παρακαλώ να μου στείλετε μέσω ταχυδρομείου (geonektarios@yahoo.com) ή το φόρουμ!

Στη Ρουμανία, βυζαντινή μουσική δεν έχει αναπτυχθεί όπως στην Ελλάδα! Στη Ρουμανία δεν υπάρχουν πολλά βιβλία που βυζαντινής μουσικής στην Ελλάδα! Δεν υπάρχουν εγγραφές της μάθησης!
Έτσι, ζήτησα τη βοήθειά σας!

Παρακαλώ, να με βοηθήσει!
Αδελφέ, κάνε εδώ κλίκ,στη συνέχεια, στα ''δημοσιευμένα'' πάτα το βελάκι στα δεξιά και επέλεξε ''από την αρχή''. Κάνε κλικ στο ''θέματα'' και επέλεξε ό,τι θες.
 
Top