Παραχώρηση καταγραφέα.

tb---

τσοπάνης
Καλημέρα.
Μιας και με έχουν πιάσει οι καλοσύνες αυτόν τον καιρό , και ξαναγράφω εδώ και λίγες μέρες στο φόρουμ, παραχωρώ το καταγραφικό μου, σε κάθε φίλο του φόρουμ δωρεάν για όσο διάστημα το επιθυμεί, αρκεί να υπάρξει μια συνεννόηση κτλ.
Πρόκειται για το λίγο παλαιότερο http://www.zoom.co.jp/english/products/h4/ που είναι αρκετά αξιόλογο.
Και μιάς και δεν τα πάμε καλά με τα ηλεκτρονικά μασίνια του ισοκράτη, δωρεάν και πάλι παρέχονται οι φυσικές δυνάμεις μας στον τομέα του ισοκρατήματος (και πάλι να υπάρξει συνεννόηση με προσωπικά μηνύματα γι να μην γεμίζουμε άσκοπα το φόρουμ).
Καλές γιορτές σε όλους ~
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Καλημέρα.
Μιας και με έχουν πιάσει οι καλοσύνες αυτόν τον καιρό....
... και μιάς και δεν τα πάμε καλά με τα ηλεκτρονικά μασίνια του ισοκράτη, δωρεάν και πάλι παρέχονται οι φυσικές δυνάμεις μας στον τομέα του ισοκρατήματος (και πάλι να υπάρξει συνεννόηση με προσωπικά μηνύματα γι να μην γεμίζουμε άσκοπα το φόρουμ).
Καλές γιορτές σε όλους ~

Επιθυμώ να σε νοικιάσω για τα Χριστούγεννα και τη Μεγάλη Εβδομάδα, κατά προτίμηση Μεγάλη Πέμπτη Εσπέρας.

Γιατί οι βοηθοί μου μαθαίνουν λάθος εξ' αιτίας μου. Παράδειγμα, στα ειρηνικά της λειτουργίας, παλαιότερα, επειδή μέχρι να τους δώσω το Νη το είχανε χάσει, τα έλεγα "Κυ-ρι-ε-ε-λεεεε-η-ΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ" με το "σον" να τονίζει το "Νη" για να τον ξαναπιάσουν.

Τώρα είμαστε καλύτερα στο ίσο, ωστόσο τους έχει κολλήσει και λένε "Κύριε ελεηΣΟΝ".

Και άλλα τέτοια...
 
Top