Καλλίφωνος σειρήν & Ασίας Λύρα

tanburi

Νέο μέλος
Έχει κανείς σε ψηφιακή μορφή τα παρακάτω βιβλία;

- Γεωργιάδου Χ. Παναγιώτου, Καλλίφωνος Σειρήν ήτοι Συλλογή διαφόρων ασμάτων, Τουρκικών, Ευρωπαϊκών και Ελληνικών, Κωνσταντινούπολη 1859
- Π.Γ. Κηλτζανίδη Προυσσαέως, Καλλίφωνος Σειρήν ήτοι Συλλογή διαφόρων ασμάτων, τουρκικών, ευρωπαϊκών και ελληνικών, Κωνσταντινούπολη 1888
- Κ.Α. Ψάχου, Ασίας Λύρα ήτοι Συλλογή διαφόρων Μελών της Ασιατικής Μουσικής, Αθήνα 1908

Ευχαριστώ.

 

kovlach

New member
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα εύχομαι. Έχω σε jpg άμα επιθυμείτε τα

- Π.Γ. Κηλτζανίδη Προυσσαέως, Καλλίφωνος Σειρήν
- Κ.Α. Ψάχου, Ασίας Λύρα

Δεν ξέρω να τα μετατρέψω επί της παρούσης σε pdf και θα ήθελα να μου πείτε πως θα μπορούσα να τα αναρτήσω εδώ καθώς είναι η πρώτη μου ανάρτηση. Είναι και μεγάλα αρχεία.

Ευχαριστώ
 

tanburi

Νέο μέλος
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα εύχομαι. Έχω σε jpg άμα επιθυμείτε τα

- Π.Γ. Κηλτζανίδη Προυσσαέως, Καλλίφωνος Σειρήν
- Κ.Α. Ψάχου, Ασίας Λύρα

Δεν ξέρω να τα μετατρέψω επί της παρούσης σε pdf και θα ήθελα να μου πείτε πως θα μπορούσα να τα αναρτήσω εδώ καθώς είναι η πρώτη μου ανάρτηση. Είναι και μεγάλα αρχεία.

Ευχαριστώ
Καλησπέρα,
σας έστειλα προσωπικό μήνυμα.

Στο μεταξύ ψάχνοντας βρήκα τα έξης:

- Γεωργιάδου Χ. Παναγιώτου, Καλλίφωνος Σειρήν ήτοι Συλλογή διαφόρων ασμάτων, Τουρκικών, Ευρωπαϊκών και Ελληνικών, Κωνσταντινούπολη 1859 και
- Κ.Α. Ψάχου, Ασίας Λύρα ήτοι Συλλογή διαφόρων Μελών της Ασιατικής Μουσικής, Αθήνα 1908

Καλό ξημέρωμα.
 

Attachments

  • Καλλίφωνος Σειρήν ήτοι Συλλογή διαφόρων ασμάτων, Τουρκικών, Ευρωπαϊκών και Ελληνικών, Κωνσταν...pdf
    17.6 MB · Views: 51
  • Ασίας Λύρα ήτοι Συλλογή διαφόρων Μελών της Ασιατικής Μουσικής, Αθήνα 1908.pdf
    9.1 MB · Views: 53
Top