Ηχογράφηση του μέλους Ηλίας Νεκτάριος 2

ilias nektarios

Παλιο-μέλος... και μισό!
Οι κρητικες παντα ευπροσδεκτες!.....:) Οι ηχογραφησεις ειναι παλι απο κινητο και η ποιοτητα δεν ειναι ο,τι καλυτερο....
 

Attachments

  • osoi eis xriston.mp3
    2.1 MB · Views: 99
  • ainoi plb.mp3
    2.5 MB · Views: 48
Last edited:
Οι κρητικες παντα ευπροσδεκτες!.....:) Οι ηχογραφησεις ειναι παλι απο κινητο και η ποιοτητα δεν ειναι ο,τι καλυτερο....
Ωραίο ύφος αδελφέ, παλαιών Αγιορειτών πατέρων. Να ζήσεις!
 
Ωραίο ύφος αδελφέ, παλαιών Αγιορειτών πατέρων. Να ζήσεις!

Πατερ μου ευχαριστω πολυ!....:) Αλλα...πως γινεται αυτο,μιας και δεν ακουω Αγιορειτες ιεροψαλτες;....
 
Οι κρητικες παντα ευπροσδεκτες!.....:) Οι ηχογραφησεις ειναι παλι απο κινητο και η ποιοτητα δεν ειναι ο,τι καλυτερο....

Φιλε Ηλια οι κρητικες ειναι ευπροσδεκετες ή οι κριτικες???:p:p:D:D:D:D
Γιατι κρητικες δεν εχω να σου δωσω:p:p:p
 
Greekψαλτης;74413 said:
Φιλε Ηλια οι κρητικες ειναι ευπροσδεκετες ή οι κριτικες???:p:p:D:D:D:D
Γιατι κρητικες δεν εχω να σου δωσω:p:p:p

Aμααααν!!!....:eek: Πω πω,πως την επαθα ετσι;...Χιλια συγγνωμη!!..Να εισαι καλα βρε Γιαννη!...:)
 
Last edited:
Πατερ μου ευχαριστω πολυ!....:) Αλλα...πως γινεται αυτο,μιας και δεν ακουω Αγιορειτες ιεροψαλτες;....

Ισως ο δάσκαλός σου, ίσως από ψάλτες που έχεις ακούσει και που έχουν υιοθετήσει το ύφος, ίσως κάποιος απ'τους προγόνους σου που ενδεχομένως να αγνοείς και όλο αυτό να έχει περάσει στο DNA σου, ποιός ξέρει; Το αποτέλεσμα μετράει.
 
Mε τις μικρες μου δυναμεις,παραθετω μερικες ερμηνειες μαθηματων.
Εννοειται,τα σχολια δεκτα!..:)
 

Attachments

  • 8eotoke par8ene.mp3
    4.4 MB · Views: 23
  • ainoi hxos g'.mp3
    5.9 MB · Views: 13
  • maria.mp3
    3.5 MB · Views: 12
  • katef8yn8htw I.Prwt. Hxos a'.mp3
    4.6 MB · Views: 15
Οι κρητικές παντα ευπρόσδεκτες!.....:)

Ηλία Νεκτάριε φίλε μου, οι Κρητικές είναι όντως πάντα ευπρόσδεκτες, γιατί είναι [στη μεγάλη τους πλειοψηφία] πολύ όμορφες και καλές κοπέλες...!!!:wink::wink::wink::D:D:D:D

όσον αφορά τώρα στις ηχογραφήσεις, είναι κατά τη γνώμη μου στο 7 με άριστα το 10. Πιστεύω όμως ότι η πρωτότυπη εκτέλεση είναι καλύτερη, και μείωσε την ποιότητά της η εκ των ενόντων εγγραφή....

keep walking!!!

υ.γ.: 300ό μήνυμά μου στην υπέροχη παρέα του "Ψαλτολογίου"...:D
 
Last edited:
Ηλία Νεκτάριε φίλε μου, οι Κρητικές είναι όντως πάντα ευπρόσδεκτες, γιατί είναι [στη μεγάλη τους πλειοψηφία] πολύ όμορφες και καλές κοπέλες...!!!:wink::wink::wink::D:D:D:D

όσον αφορά τώρα στις ηχογραφήσεις, είναι κατά τη γνώμη μου στο 7 με άριστα το 10. Πιστεύω όμως ότι η πρωτότυπη εκτέλεση είναι καλύτερη, και μείωσε την ποιότητά της η εκ των ενόντων εγγραφή....

keep walking!!!

υ.γ.: 300ό μήνυμα στην υπέροχη παρέα του "Ψαλτολογίου"...:D

Kε Γιαννη,σας ευχαριστω πολυ!!:)
Με την τελευταια ομως φραση,τι ακριβως εννοειτε;...
 
Mε τις μικρες μου δυναμεις,παραθετω μερικες ερμηνειες μαθηματων.
Εννοειται,τα σχολια δεκτα!..:)

ΣΕ ΣΥΓΧΑΙΡΩ Κ.ΗΛΙΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ! ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!:)
 
Back
Top