Ευγένιος Χαρδαβέλλας

Status
Not open for further replies.

tsiakalo

Μέλος
Ευχαριστώ πολύ jinxsalonika,απ' ότι κατάλαβα αυτά είναι κομμάτια τα οποία δεν έχεις ανεβάσει στο κανάλι σου...Μήπως θα μπορούσες να μου 'πεις που μπορώ να προμηθευτώ τα cd,γιατί φαίνεται να υπάρχει πλούσιο και καλό υλικό...Εσύ τον γνωρίζεις προσωπικά?

Έχω την αίσθηση ότι συμμετέχεις στο φόρουμ με διαφορετικά username. Ερωτάς τον εαυτό σου και απαντάς ο ίδιος. Μου θυμίζει theohari...
 
Last edited:

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
[Σημείωμα συντονιστή] Η αντιπαράθεση περί παραδοσιακών και μη-παραδοσιακών ψαλτών να σταματήσει εδώ.

Συγνώμη, Δημήτρη, για την παρέμβαση είναι στο ίδιο πνεύμα με το δικό σου...
Πιστεύω ότι όλοι συμφωνούμε για το ταλέντο αυτού του ανθρώπου, απλώς οι μεν τον θεωρούν μη παραδοσιακό, οι δε εκφράζονται γι' αυτόν με υπερβάλλοντα ενθουσιασμό. Προτείνω να κάνουμε κάτι πιο εποικοδομητικό, να κάνουμε όλοι μια προσευχή αυτὀς ο άνθρωπος με το ολοφάνερο τάλαντο του Θεού, να το αξιοποιήσει προς δόξαν Του, πλησιάζοντας περισσότερο τα πρότυπα των μεγάλων δασκάλων και αποφεύγοντας τραγουδιστικά πρότυπα και κρατώντας, όσο του είναι δυνατόν μια ταπεινόφρονα στάση για το δώρο του Θεού που αξιώθηκε...Αν γίνει αυτό, πιστεύω ότι η μουσική μας θα έχει αποκτήσει έναν πάρα πολύ σπουδαίο εκφραστή σε λιγο καιρό και πολλοί θα ωφεληθούν απ' αυτόν.

(Είμαστε πάνω από 800 άνθρωποι εδώ μέσα....μια προσευχή)
Ευχαριστώ.
 

tsiakalo

Μέλος
τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα....!!!!:eek:
Πότε έχεις προλάβει να ακούσεις τόσα πολλά σε αυτό το forum αφού η εγγραφή σου με το username psalmodos έχει γίνει μόλις χθες (6-2-2009). Απόδειξη ότι μπαίνεις με διαφορετικά username και ουσιαστικά ερωτάς τον εαυτό σου και απαντάς ο ίδιος!!
 

psalmodos

Νέο μέλος
φιλε μου αν εχεις καποιο προβλημα να απευθυνθεις στους διαχειριστες.....επισκεπτομαι καθημερινα το καναλι του jinxsalonika και εμαθα γι' αυτο το φορουμ και μπηκα και οταν ειδα αυτα που γραφονται για το Χαρδαβελλα δεν αισθανθηκα και πολυ καλα,καθως διαβασα πολυ επικριτικα σχολια για εναν νεο ανθρωπο που το ταλεντο ειναι αδιαμφισβητητο (αυτο οσον αφορα αυτο που ειπες για το ποτε προλαβα να ακουσω,ενας νοημων ανθρωπος θα καταλαβαινε οτι διαβασα τα σχολια).......Βεβαια αν ηξερες λιγο απο υπολογιστες θα εβλεπες οτι εχει τυχει πολλες φορες να ειμαστε και οι 2 συνδεμενοι,γιατι απο τι καταλαβα αναφερεσαι στα μηνυματα που στελνω στο jinxsalonika.....Κανε το κοπο και μπες στο καναλι του και πες μου αν εχει αναγκη να μπαινει και να στελνει στον εαυτο του...Εκτιμω ιδιαιτερα οτι δεν ειδα να παρακινει κανεναν μεσω του καναλιου του να μπει στο ψαλτολογιο...Τωρα μπορεις να πιστευεις οτι θες και οπως ειπα και στην αρχη αν εχεις καποιο προβλημα να απευθυνθεις στους διαχειριστες
 

tsiakalo

Μέλος
φιλε μου αν εχεις καποιο προβλημα να απευθυνθεις στους διαχειριστες.....επισκεπτομαι καθημερινα το καναλι του jinxsalonika και εμαθα γι' αυτο το φορουμ και μπηκα και οταν ειδα αυτα που γραφονται για το Χαρδαβελλα δεν αισθανθηκα και πολυ καλα,καθως διαβασα πολυ επικριτικα σχολια για εναν νεο ανθρωπο που το ταλεντο ειναι αδιαμφισβητητο (αυτο οσον αφορα αυτο που ειπες για το ποτε προλαβα να ακουσω,ενας νοημων ανθρωπος θα καταλαβαινε οτι διαβασα τα σχολια).......Βεβαια αν ηξερες λιγο απο υπολογιστες θα εβλεπες οτι εχει τυχει πολλες φορες να ειμαστε και οι 2 συνδεμενοι,γιατι απο τι καταλαβα αναφερεσαι στα μηνυματα που στελνω στο jinxsalonika.....Κανε το κοπο και μπες στο καναλι του και πες μου αν εχει αναγκη να μπαινει και να στελνει στον εαυτο του...Εκτιμω ιδιαιτερα οτι δεν ειδα να παρακινει κανεναν μεσω του καναλιου του να μπει στο ψαλτολογιο...Τωρα μπορεις να πιστευεις οτι θες και οπως ειπα και στην αρχη αν εχεις καποιο προβλημα να απευθυνθεις στους διαχειριστες


....!!!!
 
χαλαρώστε λίγο ρε παιδιά .Ακούστε και καμιά κασσέτα,κανα βινύλιο.πιείτε κανα ουισκάκι.

cd,youtube,internet από το κακό στο χειρότερο.
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Τα σημειώματα του συντονιστή κ. Λιναρδάκη και του διαχειριστή κ. Κουμπαρούλη δεν ελήφθησαν υπόψη.

Λυπάμαι αλλά κλειδώνω το θέμα και θα σκεφτούμε τι χρειάζεται να διαγράψουμε.

Ευχαριστώ.
 
Status
Not open for further replies.
Top