[Ερώτηση] Ισοκράτης PA

ksagrypnos

Νέο μέλος
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως ανεβάζουμε δικά μας ισοκρατήματα στην εφαρμογή Ισοκράτης Πα του κ.Παναγιώτη Παπαδημητρίου?Έχω την εφαρμογή αγορασμένη εδώ και χρόνια και θα ήθελα να ανεβάσω τους δικούς μας ήχους για ισοκράτημα.Προσπάθησα να βρω τον ίδιο τον κ.Παπαδημητρίου αλλα μέχρι στιγμής δεν κατεστη δυνατό.Βρήκα έναν σύνδεσμο στον οποίο ο ίδιος ο κ.Παπαδημητρίου οδηγεί χρήστες της εφαρμογής στις ρυθμίσεις τοποθέτησης των εξωτερικών ισοκρατημάτων αλλά όταν έκανα κλικ φάνηκε να έχουν διαγραφεί όλες οι λεπτομέρειες.Ελπίζω πως κάποιος θα έχει κρατήσει την εφαρμογή και τις ρυθμίσεις.
 
Last edited:

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Εχω χρονια να γραψω εδω σας χαιρετω ολους!!!Αγαπητε με την εγκατασταση δημιουργειται ενας φακελος μεσα στο κινητο που λεγετα isokratis pa..εκει μεσα μπαινουν τα mp3!!πρεπει να εχουν την μορφη loop !!!και να εχουν καταλληλη ονομασια για να μπορει να τα δει το προγραμμα!!αυτα τα ολιγα!!
 

ksagrypnos

Νέο μέλος
Εχω χρονια να γραψω εδω σας χαιρετω ολους!!!Αγαπητε με την εγκατασταση δημιουργειται ενας φακελος μεσα στο κινητο που λεγετα isokratis pa..εκει μεσα μπαινουν τα mp3!!πρεπει να εχουν την μορφη loop !!!και να εχουν καταλληλη ονομασια για να μπορει να τα δει το προγραμμα!!αυτα τα ολιγα!!
Σας ευχαριστώ για την απάντηση.Μου απάντησαν ήδη σε email αλλά αυτό με τη μορφή loop δε μου το είπαν.Οι οδηγίες γράφουν μόνο για το συγκεκριμένο όνομα και τη διάρκεια του αρχείου.Το loop πως ορίζεται?
 
Top