«Βυζαντινά Μελωδήματα» 25-2/3-3-2015 - Θεόδωρος Βασιλικός

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Πρόκειται για τις εκπομπές «Βυζαντινά Μελωδήματα» του Πρωτοψάλτου κ. Πάρη Γκούνα που προβλήθηκαν στις 25 Φεβρουαρίου και στις 3 Μαρτίου 2016 από τον τηλεοπτικό σταθμό 4Ε. Καλεσμένος της εκπομπής ο Άρχων Μουσικοδιδάσκαλος της Μεγάλης του Χριστού Εκκλησίας και Πρωτοψάλτης του Ιερού Ναού Αγ. Θωμά Αμπελοκήπων Αθηνών κ. Θεόδωρος Βασιλικός. Τις παραθέτω από δικές μου εγγραφές, καθώς φέτος ελάχιστα ανεβάζει ο σταθμός και ακόμη δεν έχει ανεβεί κάτι.

Γνωρίζετε ότι δεν είναι του γούστου μου το ψάλσιμο του κ. Βασιλικού. Εντούτοις, λέγονται αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα στις εκπομπές και σκέφτηκα πως καλό θα είναι να τις αναρτήσω για αυτούς που δεν μπορούν να τις δουν στην τηλεόραση.

Όπως προκύπτει από τα λεγόμενα στη β' εκπομπή, έπεται συνέχεια.



 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
[Σημ. συντ.]

Τα βίντεο αφαιρέθηκαν λόγω ύπαρξης πνευματικών διακιωμάτων και θα αναρτηθούν ξανά μόλις δημοσιευθούν από το επίσημο κανάλι του καναλιού 4Ε (GREEKTV4E) στο Youtube.
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
[Σημ. συντ.]

Τα βίντεο αφαιρέθηκαν λόγω ύπαρξης πνευματικών διακιωμάτων και θα αναρτηθούν ξανά μόλις δημοσιευθούν από το επίσημο κανάλι του καναλιού 4Ε (GREEKTV4E) στο Youtube.

Εν αναμονή!
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
[Σημ. συντ.]

Τα βίντεο αφαιρέθηκαν λόγω ύπαρξης πνευματικών διακιωμάτων και θα αναρτηθούν ξανά μόλις δημοσιευθούν από το επίσημο κανάλι του καναλιού 4Ε (GREEKTV4E) στο Youtube.

Λόγω του μπλοκαρίσματος αυτού, μπήκε ο λογαριασμός μου σε κακή κατάσταση στο youtube και, αν δεχτώ άλλα 2 τέτοια μπλοκαρίσματα μες στο ακόλουθο εξάμηνο, θα σβηστεί. Συνεπώς, προκειμένου να προφυλαχτώ, κατέβασα ό,τι συναυλία ή άλλη εκπομπή είχα από το σταθμό αυτό. Όσοι προλάβατε, προλάβατε! Οι υπόλοιποι, μετακομίστε όλοι στη Θεσσαλονίκη για να μπορείτε να τα βλέπετε live!
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer




Ανεβάζω τους συνδέσμους από το 4ETV
Πιστεύω ότι ο συνάδελφος Γιάννης το μόνο λάθος που έκανε είναι ότι ανέβασε τα βίντεο πριν τα ανεβάσει καν και τα ρίξει στο ιντερνέτ το ίδιο το κανάλι το 4ΕTV.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Τά "Ευχαριστούμε ybulbu!" στό #1 ἔστωσαν ὡς ἠθική ἀπάντησις...​
 
Top