[Ερώτηση] Εκπομπή 12/10/2008 Αγ. Πατέρων

andreas

Ανδρέας Πετράκης
Καλημέρα σε όλους και βοήθειά μας οι Άγιοι Πατέρες, οι οποίοι στερέωσαν την πίστη μας!
Μήπως κάποιο μέλος του Forum έχει ηχογραφήσει την σημερινή εκπομπή του κ.Αγγελόπουλου; Πληροφοριακά, το προτελευταίο μέλος της εκπομπής ήταν το σημερινό Δοξαστικό των Πατέρων, απο μια σπάνια ηχογράφηση του Ιακώβου Ναυπλιώτου, άρα θα άξιζε τον κόπο, να υπάρχει στο αρχείο μας .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Υπάρχει ήδη στο Αναλόγιον (analogion.com) από δύο πηγές:

Των Αγίων Πατέρων, Δοξαστικόν, Ήχος Πλάγιος του Τετάρτου
(a) [mp3]
(b) [mp3]

Εκτός και είναι διαφορετική αυτή η ηχογράφηση που αναφέρεις.
 

andreas

Ανδρέας Πετράκης
Υπάρχει ήδη στο Αναλόγιον (analogion.com) από δύο πηγές:

Των Αγίων Πατέρων, Δοξαστικόν, Ήχος Πλάγιος του Τετάρτου
(a) [mp3]
(b) [mp3]

Εκτός και είναι διαφορετική αυτή η ηχογράφηση που αναφέρεις.[/QUOTΕ]


Μάλον αυτή είναι , δεν είμαι και 100% σίγουρος ...
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκριση , θα προσπαθήσω να ανταποδώσω (δεν είμαι κ τόσο ειδήμων των υπολογιστών:p)...
Καλημέρα σε όλους!!!
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Καλημέρα σε όλους και βοήθειά μας οι Άγιοι Πατέρες, οι οποίοι στερέωσαν την πίστη μας!
Μήπως κάποιο μέλος του Forum έχει ηχογραφήσει την σημερινή εκπομπή του κ.Αγγελόπουλου; Πληροφοριακά, το προτελευταίο μέλος της εκπομπής ήταν το σημερινό Δοξαστικό των Πατέρων, απο μια σπάνια ηχογράφηση του Ιακώβου Ναυπλιώτου, άρα θα άξιζε τον κόπο, να υπάρχει στο αρχείο μας .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Την έχω ηχογραφηση την σημερινή εάν θες πες μου να σου ανεβάσω ότι θες
 
Last edited:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
OK Το απογευμα θα εχει ανεβει

Τελικά τήν ἀνέβασε ὁ Ἀλέξιος.
Ὅπως ἄκουσα ἐν τέλει, μπορεῖ αὐτό πού ἀνέβασε ὁ Λυκοῦργος νά εἶναι ἀπό τίς ἠχογραφήσεις πού εἶναι ἀναρτημένες στό Αναλόγιον (analogion.com), ἀλλά εἶναι πολύ καλύτερο τό ἄκουσμα, λόγω πάρα πολύ καλῆς ἐπεξεργασίας, πού τήν κάνει νά νομίζεις ὅτι εἶναι διαφορετική ἠχογράφηση (ἄν δέν εἶναι).
 
Top