Κυριακή ήχος πλάγιος του πρώτου (αρχή μόνο)

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Καποιος φιλος ΑΝΩΝΥΜΟΣ , με παρακαλεσε (ομολογουμενως πολυ ευγενικα)με προσωπικο μηνυμα , να ανεβασω τα αργα ευλογηταρια με τον Στανιτσα .
Του κανω το χατηρι αν και ανωνυμος . Επισυναπτω αποσπασμα ορθρου του Πλ.του Αου ηχου , οπου μεταξυ αλλων ο Στανιτσας ψαλλει και τα εν λογω ευλογηταρια .
Θα παρακαλεσω ομως τους διαφορους ανωνυμους φιλους του φορουμ , να μην μου απευθυνουν Π.Μ. . Εκτος και αν μου παραθετουν τα στοιχεια τους (ονοματεπωνυμο , ηλικια , διαμονη , ψαλτικη δραστηριοτητα κλπ) . Νομιζω οτι αυτο απαιτει η δεοντολογια και η ευγενεια . Δεν γινεται να απαντω σε καποιο
που δεν ξερω ποιος ειναι . Ευχαριστω .
 

Attachments

  • 8'59''=ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ=Πλ.Αος Θεος Κυριος-Καθισματα-Ευλογηταρια(αργα)-Αναβαθμοι_new.mp3
    3.6 MB · Views: 366

merenda21

Θοδωρής Παπαμιχαήλ
το ονομα μου ειναι θοδωρης παπαμιχαηλ

ειμαι αρχαριος στην ψαλτικη ομως μου αρεσει πολυ να ακουω

ειμαι 33 χρονων και ζω στην αργυρουπολη, στην αθηνα

το nickname οπως και αλλη φορα το εχω πει ειναι ατυχες για το χωρο και θα το αλλαξω μολις καταλαβω πως γινεται

ευτυχως με τον αγαθο λογισμο σας ειμαι ευπροσδεκτος

ευχαριστω
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
το ονομα μου ειναι θοδωρης παπαμιχαηλ

ειμαι αρχαριος στην ψαλτικη ομως μου αρεσει πολυ να ακουω

ειμαι 33 χρονων και ζω στην αργυρουπολη, στην αθηνα

το nickname οπως και αλλη φορα το εχω πει ειναι ατυχες για το χωρο και θα το αλλαξω μολις καταλαβω πως γινεται

ευτυχως με τον αγαθο λογισμο σας ειμαι ευπροσδεκτος

ευχαριστω
Τελικά, πόσο εύκολα μπορεί κανείς να παρεξηγηθεί! Για κοιτάξτε τα δύο συνεχόμενα μηνύματα για τον φίλο μας:
http://www.analogion.com/forum/showpost.php?p=28050&postcount=4
http://www.analogion.com/forum/showpost.php?p=28052&postcount=5
Καλώς όρισες και καλή υπομονή! (με την εννοια που έχω σαν σλόγκαν)
Το nickname είναι ωραίο και αρκετά πρωτότυπο. Κι εγώ κάπως έτσι την πάτησα και μετά δεν μπήκα στον κόπο να το αλλάξω...
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Γιατί να το αλλάξεις βρε Γιάννη; Αφού στη Θεσσαλονίκη "Μπούλμπου" σε φωνάζαμε!
 
Top