Χερουβικό Θ. Φωκαέα πλ. β΄ 12.11.23

Παπαδόπουλος Δαυίδ

Μπαντιλίκι,στον άνω πά.
Είναι μια νέα προσπάθεια που κάνουμε εδώ κ δύο μήνες,και πάει καλά!
Ο κόσμος έχει καταενθουσιαστει και για μας είναι ποιό ξεκούραστο!
Είναι θέμα χρόνου να δέσουμε, σε θέμα ρυθμού περισσότερο αλλά πάμε πολύ καλά!!!
Το παν είναι η ομάδα που έχεις δίπλα σου και εγώ είμαι πολύ τυχερός!
Δεκτές οι παρατηρήσεις και τα σχόλια.
 

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ

Παλαιό Μέλος
Είναι μια νέα προσπάθεια που κάνουμε εδώ κ δύο μήνες,και πάει καλά!
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Δεκτές οι παρατηρήσεις και τα σχόλια.
Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας. Θα ήταν, πιο πλήρες, κατά τη γνώμη μου, να ειπωθεί και το απήχημα, που δεν ακούστηκε...
 
Last edited:

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ

Παλαιό Μέλος
Ἀγένεια :mad:
Η επισύναψη, του συγκεκριμένου αρχείου, που το θεωρώ πλήρες, ως προς τα απηχήματα όλων των ειδών μελοποιίας των ήχων που περιέχει, έγινε με σκοπό τη γνωστοποίηση τόσο στον αξιόλογο συνάδελφο, όσο και σ' άλλα μέλη του "Ψ", που δεν τα έχουν κι όχι την προσβολή!
Εάν θεωρείτε, όμως, ότι προσβάλλεται, το αφαιρώ..
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
...έγινε με σκοπό τη γνωστοποίηση τόσο στον αξιόλογο συνάδελφο, όσο και σ' άλλα μέλη του "Ψ", που δεν τα έχουν κι όχι την προσβολή!
Εάν θεωρείτε, όμως, ότι προσβάλλεται, το αφαιρώ..
Τά γνωρίζουν, ἀλλά δέν τά θέλουν!
Ὡς ἐκ τούτου εἶναι προσβολή!
Ἐσύ τί παριστάνεις ;
 

Παπαδόπουλος Δαυίδ

Μπαντιλίκι,στον άνω πά.
Η προσωπική μου άποψη για τα απηχηματα είναι ότι με ένα αμήν είσαι εντάξει,και όχι κάτι ναι α ναι κλπ.
Θα έπρεπε όλοι οι συνάδελφοι να είναι πολύ προσεκτικοί και στις συναυλίες επίσης με τα μακρόσυρτα απήχηματα.
Στο μόνο που μπορώ να παραβλέψω,και ίσως από συνήθεια είναι ο άγια,αλλά και ακει εάν ο ψαλτης το κατέχει δεν χρειάζεται
 
Top