Μακάριοι... Χρυσάφου του Νέου ήχος πλ. δ΄

Δεν μπορούσα να βρω σε ποιο θέμα να το στριμώξω...
Εύχομαι να φανεί χρήσιμο...
Ήταν από τις πρώτες μου προσπάθειες με το Pandouris οπότε
όποια πρόταση αλλαγής δεκτή.
 

Attachments

  • Μακαριοι Χρυσαφου νεου ηχ πλ δ.pdf
    145.3 KB · Views: 145
Last edited:

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Δεν μπορούσα να βρω σε ποιο θέμα να το στριμώξω...
Εύχομαι να φανεί χρήσιμο...
Ήταν από τις πρώτες μου προσπάθειες με το Pandouris οπότε
όποια πρόταση αλλαγής δεκτή.

Ευχαριστίες. Το μαρτυρικό του κάτω ζω δεν είναι το διατονικό. Χρειάζεται αλλαγή.
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Ευχαριστώ πολύ.
Διορθώθηκε, αν και σίγουρα όλο και κάτι άλλο θα υπάρχει.

Η «Πανδουρίς» δεν έχει τα στοιχεία νε και να τα λεγόμενα «πελαστικόν» και «γορθμικόν» δηλ. το "ανάποδο" η και το άλλο το... στραβό μπαστουνάκι;:D Ξενίζει η γραφή του κρατήματος με το ν.
Εντόπισα και κάποια άλλα επουσιώδη.
Στείλε μου π.μ. το μειλ σου να σου τα πω χύμα και τσουβαλάτα:D... Είναι κρίμα τέτοιο ωραίο μάθημα να έχει οπτικές (κυρίως) ατέλειες...
ΝΓ
 
Η «Πανδουρίς» δεν έχει τα στοιχεία νε και να τα λεγόμενα «πελαστικόν» και «γορθμικόν» δηλ. το "ανάποδο" η και το άλλο το... στραβό μπαστουνάκι;:D Ξενίζει η γραφή του κρατήματος με το ν.
Δυστυχώς δεν τα έχει (εκτός αν είναι θέματα γραμματοσειράς)

Εντόπισα και κάποια άλλα επουσιώδη.
Στείλε μου π.μ. το μειλ σου να σου τα πω χύμα και τσουβαλάτα:D... Είναι κρίμα τέτοιο ωραίο μάθημα να έχει οπτικές (κυρίως) ατέλειες...
ΝΓ
Αμαν, μας την πέσανε!!!!!!!:wink:
Απλά να τονίσω ότι αντέγραφα το μάθημα και δεν άλλαξα τίποτα - αν θυμάμαι καλά γιατί παέι και πολύς καιρός.
Σας ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια.

Θα αλλαχθεί και η μαρτυρία του Ζω
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Δυστυχώς δεν τα έχει (εκτός αν είναι θέματα γραμματοσειράς)


Αμαν, μας την πέσανε!!!!!!!:wink:
Απλά να τονίσω ότι αντέγραφα το μάθημα και δεν άλλαξα τίποτα - αν θυμάμαι καλά γιατί παέι και πολύς καιρός.
Σας ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια.

Θα αλλαχθεί και η μαρτυρία του Ζω

Ε! Όχι και σου την πέσαμε!!!
Απλά, ήδη μετά το προσ. μήνυμά σου, τσουβάλιασα στο pdf τα παροράματα (όσα βέβαια υπέπεσαν στην αντίληψή μου) για τα οποία δεν φταίς εσύ!....:wink:
Ν
 
Ε! Όχι και σου την πέσαμε!!!
Απλά, ήδη μετά το προσ. μήνυμά σου, τσουβάλιασα στο pdf τα παροράματα (όσα βέβαια υπέπεσαν στην αντίληψή μου) για τα οποία δεν φταίς εσύ!....:wink:
Ν

Στο πρώτο μήνυμα διορθώθηκε το κοινωνικό.
Έμεινε μόνο το νε - να που δεν κατάφερα να ψάξω πως θα το αλλάξω λόγω έλλειψης χρόνου.

κ.Γιάννου ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας να το κοιτάξετε.
Μακάρι τέτοια τσουβαλιάσματα να τα είχαμε πιο συχνά.
 
Top